ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Γραφείο

Δομή

Προγράμματα

Σας ενημερώνουμε για τη διοργάνωση εκδήλωσης - έκθεσης από το ΥΠΕΠΘ, στα πλαίσια της οποίας θα γίνει η παρουσίαση των αποτελεσμάτων των έργων του Α' ΕΠΕΑΕΚ.

Στο πλαίσιο αυτό, το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων θα συμμετάσχει στην έκθεση παρουσιάζοντας τα αποτελέσματα των έργων του Υποπρογράμματος 3 στα οποία ήταν Κύριος Ανάδοχος.

Παρακάτω θα βρείτε:

1. Επιστολή του Αντιπρύτανη Γ. Δήμου
2. Το ερωτηματολογίο που πρέπει να συμπληρωθεί
3. Οδηγίες για τη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου

Παρακαλούμε να τυπώσετε και να συμπληρώσετε το ερωτηματολογίο και να το στείλετε στο γραφείο ΕΠΕΑΕΚ μαζί με το ηλεκτρονικό και έντυπο υλικό που έχει παραχθεί στα πλαίσια των έργων.

Σημαντική σημείωση: Όλα τα παραπάνω έγγραφα είναι σε μορφή pdf (portable document file).Για να δείτε και να εκτυπώσετε τα παραπάνω αρχεία χρειάζεστε το πρόγραμμα Acrobat Reader που θα βρείτε στο site της Adobe .

getacro(1).gif (1692 bytes)

Κεντρική Σελίδα